Camping met activiteiten Saint-Cast-le-Guildo
Sportactiviteiten
Onbeperkt plezier en sportieve activiteiten
Bereid je voor op een uitzonderlijke vakantie op onze 5-sterrencamping aan zee, waar avontuur, ontdekking en plezier samenkomen om onvergetelijke herinneringen te creëren. Onze camping biedt een scala aan sportieve activiteiten voor alle buitenliefhebbers, met een city-stadion voor voetbal, volleybal of basketbal, pingpongtafels voor spannende uitwisselingen en uitgestrekte grasvelden voor ontspannende momenten onder de zon.
In het hoogseizoen wordt het nog spannender met verschillende activiteiten, van de Kids Club voor de allerkleinsten tot dynamische middagactiviteiten voor het hele gezin. Dompel jezelf onder in een ervaring waar elke dag zijn portie sportieve avonturen, gedeelde lach en momenten van ontspanning belooft, waardoor onze camping de ideale plek is voor een vakantie met familie en vrienden. Kom unieke herinneringen creëren op het ritme van de golven en het geluk.
De Kid Club
Op camping Le Châtelet zijn kinderen koning!
Laat je kleine ontdekkingsreizigers een wereld vol plezier en ontdekkingen ontdekken in onze Kids Club, 6/7 dagen in de groene omgeving van onze 5-sterrencamping.
Onze club is gericht op kinderen van 5 tot 12 jaar en verwelkomt een mozaïek van nationaliteiten, waardoor een unieke ervaring van uitwisseling en vriendschap wordt geboden. Onze energieke activiteitenbegeleiders organiseren leuke buitenactiviteiten en moedigen verbeelding en sociaal spel aan. Van spannende speurtochten tot stranduitstapjes en creatieve kunstworkshops, elk moment is een avontuur waarbij de glimlachen net zo gevarieerd zijn als de achtergronden van de kleine deelnemers.
De animatoren verwelkomen uw kinderen van 5 tot 12 jaar voor sportieve en ludieke activiteiten.
Het programma is gevarieerd en aangepast aan de leeftijden en verwachtingen van uw kinderen: schatzoeken, vissen, uitstapjes naar het strand, manuele activiteiten… Despeeltuin met uitzicht op zee is beschikbaar voor kinderen: schommels, glijbanen en het beroemde piratenschip zullen ze verrukken 🙂
Vissen in de vijver
De vijver van de camping is een oase van rust voor visliefhebbers:
Dus vergeet je uitrusting niet!
Je vindt er mooie karpers, voorn en zeelt, maar ook onze groenhalseenden, die zich graag koesteren in de zon…
De voordelen van ons balkon met uitzicht op de oceaan
Ontdek een hele reeks leuke activiteiten tijdens je verblijf bij ons!
Bij de receptie kun je fietsen, VAE’s en peddels huren om de wonderen van onze kustomgeving te ontdekken.
Geniet van een spelletje jeu de boules met prachtig uitzicht op zee, of test je vaardigheden op onze tafeltennistafels in de buurt van het City-stadion, waar je rackets kunt lenen bij de receptie.
Voor de strategisch denkenden is er een gigantisch schaakspel!
Voor de liefhebbers van minigolf is onze baan beschikbaar bij de receptie en je kunt hem naar believen verplaatsen. De baan is transporteerbaar en kan worden aangepast aan de spontaniteit van familiemomenten, waardoor een vleugje flexibel vermaak wordt toegevoegd aan je vakantie-ervaring.